Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 27.08.2012, 15:44
http://www.transfermarkt.de/de/isido...ler_48291.html sam jestem ciekaw jak sprawdzi sie ten zawodnik w Poloni ale mysle ze w przyszłosci powinnismy zmierzac w kierunku polotyki transferowej pozyskujac jak juz obcokrajowców to z ligi portugalskiej, okazji z ligi Hiszpanskiej, Greckiej gdzie piłkarze sa zaawansowani technicznie i sa ograni w tych ligach słusznosc tego kierunku pokazuje nam Cypr oraz nasze transfery jakis dokonalismy kiedys Cleber , Paulista , z wyłaczeniem ( Baretto)