marcin19876 napisał(a):

|
Jest już jakaś informacja w mediach że Probierz odchodzi z Wisły za złe wyniki drużyny... Smuda już czeka na nową posadę...niestetyyyyyyyy
|
to z takich informacji to smuda kręci się we wrocku a skorża po poznaniu na bank szykuje się karuzela albo transakcja jak w NBA wiązania w którą wplącze sie pół ligi
