Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26113
Stary 27.08.2012, 15:19
chce sprzedać stacjonarny komputer , ale kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać , czy sprzedać go w lombardzie ? tudzież w jakimś komisie komputerowym ? nie chce mi się z nim bawić na części . doradźcie co mam z nim zrobić ?

btw :
Procesor AMD Sempron 2200
Grafika GForce FX 5200
1,50 GHz , 1,50 GB RAM
Dysk 250 GB
Napęd LG Writemaster

do tego monitor 19cali i dwa głośniki z subwooferem.
Ostatnio edytowane przez maTyS. : 27.08.2012 o godz. 15:43.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując