Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22020
Stary 27.08.2012, 15:00
Po dwóch kolejkach pisać, że ktoś będzie faworytem do MP jest nierozsądne. I to najdelikatniejsze słowo jakim takie wróżenie można nazwać. Tym bardziej, że mówimy o polskiej, bardzo słabej i spłaszczonej lidze. Pierwsze prognozy to można wg mnie pisać po pięciu czy sześciu kolejkach. Chociaż to tez bardzo wcześnie, niemniej to taka dolna granica. Po 10 kolejkach myślę, że będzie można coś konstruktywnego napisać. Nie odważyłbym się skreślać teraz nawet Ruchu w walce o cokolwiek w lidze.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując