Cytat:
|
Zdaniem Koźmińskiego największe drużyny powinni przyjmować filozofię charakterystyczną dla światowych potęg. - Legia - w polskich warunkach powinna być Realem Madryt. Wisła i Lech, półka niżej powinny przyjąć filozofię Barcelony i głównie szkolić. Ale Legia to Real - mówi zawodnik. Logika podpowiada mi, że jeśli za 10 lat powiemy gdzieś w Europie "Polska", to usłyszymy "Legia Warszawa" - kończy Marek Koźmiński.
|
hahahaha.. Leję ze śmiechu

Bardzo fachowa opinia.