Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2329
Stary 27.08.2012, 14:28
Cytat:
Zdaniem Koźmińskiego największe drużyny powinni przyjmować filozofię charakterystyczną dla światowych potęg. - Legia - w polskich warunkach powinna być Realem Madryt. Wisła i Lech, półka niżej powinny przyjąć filozofię Barcelony i głównie szkolić. Ale Legia to Real - mówi zawodnik. Logika podpowiada mi, że jeśli za 10 lat powiemy gdzieś w Europie "Polska", to usłyszymy "Legia Warszawa" - kończy Marek Koźmiński.
hahahaha.. Leję ze śmiechu Bardzo fachowa opinia.
Odpowiedz cytując