Temat
:
Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera.
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
Od: 10.2011
Offline
#
1916
27.08.2012, 12:26
staszek2309
napisał(a):
Skoro Ty nie widzisz postępu przy stałych fragmentach gry to chyba nie oglądałeś ani meczu z Bełchatowem ani z PBB. Gol Genkowa czy nie aby po stałym fragmencie
? Sytuacja Głowackiego, kiedy Stachowiak cudem wybił piłkę, czy aby nie po stałym fragmencie
? Strzał Genkowa w słupek czy aby nie po stałym fragmencie
? Mówisz, że sytuacje Kirma i Ilieva to kiepskie sytuacje
? Goście mają piłkę 15 metrów ( w porywach ) do bramki i nie są przez nikogo atakowani. Toż to faktycznie beznadziejna okazja.
Jak lubisz krytykować to krytykuj. Ale rób to z sensem. Przyczep się do stylu, do kiepskiej gry Garguły, słabiutkiej obrony, ale tam gdzie jest lepiej to przyznaj to. Już to kiedyś pisałem. Krytyka dla samej krytyki jest bez sensu. A widać jesteś wyznawcą tej dewizy.
Przecież pisałem że jedyny postęp to SFG..
syryls
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do syryls
Znajdź inne posty napisane przez syryls