Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1916
Stary 27.08.2012, 12:26
staszek2309 napisał(a):Wyświetl post
Skoro Ty nie widzisz postępu przy stałych fragmentach gry to chyba nie oglądałeś ani meczu z Bełchatowem ani z PBB. Gol Genkowa czy nie aby po stałym fragmencie? Sytuacja Głowackiego, kiedy Stachowiak cudem wybił piłkę, czy aby nie po stałym fragmencie? Strzał Genkowa w słupek czy aby nie po stałym fragmencie? Mówisz, że sytuacje Kirma i Ilieva to kiepskie sytuacje? Goście mają piłkę 15 metrów ( w porywach ) do bramki i nie są przez nikogo atakowani. Toż to faktycznie beznadziejna okazja.
Jak lubisz krytykować to krytykuj. Ale rób to z sensem. Przyczep się do stylu, do kiepskiej gry Garguły, słabiutkiej obrony, ale tam gdzie jest lepiej to przyznaj to. Już to kiedyś pisałem. Krytyka dla samej krytyki jest bez sensu. A widać jesteś wyznawcą tej dewizy.
Przecież pisałem że jedyny postęp to SFG..
Odpowiedz cytując