wislak68 napisał(a):

I znowu: szczegółowo wieczorem a teraz tylko sygnalizacja.
1. Nie wiem skąd przyszedł Ci do głowy pomysł że rząd miałby: "dysponować majątkiem spółki patrząc wyłącznie na interes państwa pod kątem sprawy IPN" . Zdajesz się sugerować że Ruch miałby przekazać majątek IPN za darmo. Byłby to kryminał i nikt by się pod czymś takim nie podpisał. Mowa była o zwykłej transakcji handlowej.
2. Wspomniana przez Ciebie forma sprzedaży (przetarg) jest tylko jedną z wielu możliwości (zacytowany przz Ciebie przepis w żadnym razie nie skazuje na akurat tę forme sprzedaży). Czego najlepszym dowodem jest fakt że od roku 2000 realizuje się zupłnie inną formę transakcji (wymianę).
|
1. czyli miałby rząd wykupić budynek, który sam w 2000 roku za darmo wsadził w dysponowanie Ruchowi? Co to za sens?
2. Babol powstał w 2006 roku i nie jesteś w stanie temu zaprzeczyć. Można było wyciągnąć budynek przed komercjalizacja na normalnych zasadach.
serek.c2 napisał(a):

|
Nie - to przejaw, że z taką fujarą jak Ty nikt już nie chce gadać.
|
wislak68 napisał(a):

|
Merytorycznie to ja mogę dyskutować z ludźmi. Z chamami takimi jak ty to mogę dyskutować w oborze i tylko o krowach.
|
ojoj, ale z chłopcy sfrustrowani.