Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18887
Stary 27.08.2012, 11:36
Szpen napisał(a):Wyświetl post
niezmiernie jestem rad, że zaszczyciłeś mnie swoja odpowiedzią. Byłbym jeszcze bardziej rad, gdybyś zechciał się wypowiedzieć merytorycznie. Czyżby to przejaw braku argumentów?
Merytorycznie to ja mogę dyskutować z ludźmi. Z chamami takimi jak ty to mogę dyskutować w oborze i tylko o krowach.