Szpen napisał(a):

|
niezmiernie jestem rad, że zaszczyciłeś mnie swoja odpowiedzią. Byłbym jeszcze bardziej rad, gdybyś zechciał się wypowiedzieć merytorycznie. Czyżby to przejaw braku argumentów?
|
Merytorycznie to ja mogę dyskutować z ludźmi. Z chamami takimi jak ty to mogę dyskutować w oborze i tylko o krowach.