Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18882
Stary 27.08.2012, 10:54
Szpen napisał(a):Wyświetl post
niech Jedrus z Wislakiem odpowiedzą co powiedzieliby akcjonariuszom którzy zainwestowali na giełdzie pieniądze w akcje Ruchu, po czym skarb państwa wyciąga z niego aktywa wartości 30 milionów złotych, przy kapitalizacji 600 milionów.
Krowy wygnane, kury nakarmione, małorolny wyrusza na żer. Przeskocz jednak na pudelka.pl bo tutaj nikt nie będzie ryzykował odruchu wymiotnego aby zadawać się z taką popłuczyną komunizmu jak ty.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 27.08.2012 o godz. 11:08.