Karherop napisał(a):

|
O wiele większe szanse na gre ma Chrapek , tylko pytanie czy jest w końcu w 100% wyleczony , bo wydawało się że złapał tylko drobny uraz, a już drugi mecz pod rząd "odpoczywa"
|
Najgorsze jest to, że brak o nim informacji na oficjalnej, Probierz mówił przed Bełchatowem, że ma zacząć trenować od tamtego poniedziałku, nie zaczął i zero informacji na ten temat. Oficjalna po raz kolejny daje czadu, albo coś się tam porobiło.
markowywislak napisał(a):
ciężki mecz sie szykuje,mam nadzieje że frekwencja dopisze i wspólną siła pokonamy polonie.
Wiadomo czy sektor gości znowu będzie puściutki?
|
Jak wiadomo dla Polonii wyjazd dalej niż do Łodzi do epokowe osiągnięcie, ale pewnie dadzą trochę biletów wiadomo komu
