Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 27.08.2012, 09:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
O wiele większe szanse na gre ma Chrapek , tylko pytanie czy jest w końcu w 100% wyleczony , bo wydawało się że złapał tylko drobny uraz, a już drugi mecz pod rząd "odpoczywa"
Najgorsze jest to, że brak o nim informacji na oficjalnej, Probierz mówił przed Bełchatowem, że ma zacząć trenować od tamtego poniedziałku, nie zaczął i zero informacji na ten temat. Oficjalna po raz kolejny daje czadu, albo coś się tam porobiło.

markowywislak napisał(a):
ciężki mecz sie szykuje,mam nadzieje że frekwencja dopisze i wspólną siła pokonamy polonie.
Wiadomo czy sektor gości znowu będzie puściutki?
Jak wiadomo dla Polonii wyjazd dalej niż do Łodzi do epokowe osiągnięcie, ale pewnie dadzą trochę biletów wiadomo komu
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując