Manhunt napisał(a):

Dlaczego tak uważasz? Grają spokojnie o 5-8 miejsce, nic więcej im do szczęścia nie potrzeba. Chyba stosunkowo bezstresowe miejsce pracy zważywszy na jakość kadry i cel do osiągnięcia. W ub. sezonie szli jak burza, ale (prawdopodobnie) dostali szlaban na ostatniej prostej.
Miedź być może chce powalczyć o awans więc dziś wygrała.