Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7704
Stary 27.08.2012, 08:06
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Moskal chyba wyleci ;/
Dlaczego tak uważasz? Grają spokojnie o 5-8 miejsce, nic więcej im do szczęścia nie potrzeba. Chyba stosunkowo bezstresowe miejsce pracy zważywszy na jakość kadry i cel do osiągnięcia. W ub. sezonie szli jak burza, ale (prawdopodobnie) dostali szlaban na ostatniej prostej.
Miedź być może chce powalczyć o awans więc dziś wygrała.
Odpowiedz cytując