Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22008
Stary 27.08.2012, 06:25
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
To wrażenie solidności bierze się z tego, że są na innym etapie przygotowywań do ligi. Oni rozegrali o 4 spotkania więcej od innych i to poważnych w LE. Niebawem ta różnica zatrze się gdy inne zespoły w lidze rozegrają po kilka kolejek więcej i wtedy zobaczymy. Jeśli chodzi o Groclin to będzie to zespół, który grał będzie od przypadku do przypadku. Jak się mecz dobrze ułoży to wygrają jak nie to przegraja. Taka gra bez celów i presji.
Niekoniecznie, bo widzisz Slask i Ruch sa na takim samym etapie jak Lech a graja zupelnie inaczej, tym z Ruchu to nawet zaszkodzilo, o tym przede wszystkim decyduje jakosc na boisku kto jak gra,Lech jeszcze sie wzmocni tym nigeryjczykiem z ligi szwedzkiej, dzis dwa gole strzelil, ma juz chyba 12 w tym sezonie, ich transfery przerastaja nasze o poziom, a przeciez nie wydawali wielkej kasy na tych pilkarzy,jednak sciagaja gosci, ktorzy robia roznice w naszej lidze, bo jezdza po biedniejszych ligach niz nasza i sobie tych gosci obserwuja wczesniej ich skauci, a my takich co najwyzej nie odstaja od przecietnego pilkarza naszej ligi, szukamy z lapanki, kto tanszy i to sie nie zmieni dokad Bednarz bedzie o tym decydowal.Jezeli on z Probierzem serio uwazaja, ze mamy skompletowana kadre gotowa do zdobycia MP, dla mnie ewidentnie klamie.Szkoda tylko, ze takim podejsciem zostaniemy pokarani My kibice nie Bednarz, ktory zarobi u Cupiala i posiedzi z rok na wakacjach.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 27.08.2012 o godz. 06:34.
Odpowiedz cytując