Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22007
Stary 27.08.2012, 06:02
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Oj oj Slask juz sie musi bac. Wspołczuje jezeli zostanie ich trenerem ale bede sie cieszył, ze w koncu skonczy sie wpieprzanie go z miejsca na stanowisko Probierza
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...84/story.shtml
Najwiekszym bledem Lenczyka bylo, ze postawil na Polakow, sa dwie pozycje na ktore nie mamy pilkarzy o wystarczajacych umiejetnosciach, 10 i 9 , gdyby sciagneli przed eliminacjami dobrych pilkarzy na te pozycje to moglo by to zupelnie inaczej wygladac, Lenczykowi sie wydawalo, ze Mila da rade, ale dla mnie Mila poza nasza lige nie wychodzi i to bylo widac w pucharach, jezeli pilkarz grajacy na rozegraniu ma wiecej strat niz celnych zagran, to nic dziwnego, ze nie ma pomyslu na gre, napastnika tez nie mieli jakiego nalezy, dlatego ich gra ofensywna byla taka slaba.Ja bym jednak zamienil Lenczyka na Smude, beda grali napewno ladniej.Zreszta ich dyspozycja na mecz z tym mistrzem Szwecji byla po prostu fatalna, bo tam cala druzyna biegala w zwolnionym tempie, i za to akurat odpowiada Lenczyk na pierwszym miejscu, przegrac dwa razy tak wysoko z tak przecietna druzyna to hanba.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 27.08.2012 o godz. 06:05.
Odpowiedz cytując