mitmichael napisał(a):

Najwiekszym bledem Lenczyka bylo, ze postawil na Polakow, sa dwie pozycje na ktore nie mamy pilkarzy o wystarczajacych umiejetnosciach, 10 i 9 , gdyby sciagneli przed eliminacjami dobrych pilkarzy na te pozycje to moglo by to zupelnie inaczej wygladac, Lenczykowi sie wydawalo, ze Mila da rade, ale dla mnie Mila poza nasza lige nie wychodzi i to bylo widac w pucharach, jezeli pilkarz grajacy na rozegraniu ma wiecej strat niz celnych zagran, to nic dziwnego, ze nie ma pomyslu na gre, napastnika tez nie mieli jakiego nalezy, dlatego ich gra ofensywna byla taka slaba.Ja bym jednak zamienil Lenczyka na Smude, beda grali napewno ladniej.Zreszta ich dyspozycja na mecz z tym mistrzem Szwecji byla po prostu fatalna, bo tam cala druzyna biegala w zwolnionym tempie, i za to akurat odpowiada Lenczyk na pierwszym miejscu, przegrac dwa razy tak wysoko z tak przecietna druzyna to hanba.