Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1897
Stary 26.08.2012, 23:22
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
To ja mam pytanie jakim trenerem jest Rumak - kompromitacja w LE kompromitacja w PP a teraz w lidze dwa zwycięstwa a jakim trenerem jest Urban ? Panowie i panie pomalutku
Jak możesz oceniać trenera po wynikach w naszej lidze? Skąd wiesz ze wynik to efekt gry drużyny? Może potrzeba było podbudować się po obnażeniu rzeczywistych umiejętności to "wygrali". O potencjale trenera i drużyn świadczyć mogą tylko wyniki międzynarodowe, bo liga to zwyczajna kpina.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując