el Nuero napisał(a):

|
Sartre, u was "ciągną grę" Ljuboja, Radovic, Saganowski, u nas - Melikson, Iliev, Genkov.
|
Tylko zobacz jaki bilans goli i asyst ma ta Wasza trójka w tym sezonie, a jaki nasza dwójka (Radovica nie licze, bo jest w tym sezonie całkowicie beznadziejny). Młodzi to jedynie dodatek. Strzelają zazwyczaj jakieś piąte bramki czy siódme asysty. Koronę, Bełchatów czy Ried rozegrali nam Ljuboja z Saganem.
el Nuero napisał(a):
Jeśli Legia przejdzie Rosenborg, to wprawdzie może "spuchnąć" od dodatkowej gry w fazie grupowej LE, ale pamiętajmy, że wtedy warszawska kasa też "spuchnie" od paru dodatkowych milionów euro (sam awans to 1,3 mln €). Za tyle pieniędzy to chyba jednak warto
|
Dla mnie większą radochą byłby pierwszy w historii polskiej piłki awans do fazy grupowej rok po roku. Kasy i tak mój klub nie zobaczy, bo mamy obrzezanych właścicieli. Co nie zmienia faktu, ze już na Waszym miejscu bym się nastawiał na miły czwartek, bo za dużych szans na awans nie widzę.