Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21999
Stary 26.08.2012, 22:17
Dramatyzujecie... Skoro takie drewno jak Zyro jest w stanie strzelic bramke w tej lidze, to znak ze ta liga jest do dupy - Znowu sie naszym naraze ale coz, takie moje zdanie

Dobrze emj10 pisze, po 2 kolejkach widac jedynie kto lepiej rozpoczal, a pamietamy jak skonczyl rok temu Lech i jak my kiedys skonczylismy po chyba 6 wygranych z rzedu.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując