Dramatyzujecie... Skoro takie drewno jak Zyro jest w stanie strzelic bramke w tej lidze, to znak ze ta liga jest do dupy

- Znowu sie naszym naraze ale coz, takie moje zdanie
Dobrze emj10 pisze, po 2 kolejkach widac jedynie kto lepiej rozpoczal, a pamietamy jak skonczyl rok temu Lech i jak my kiedys skonczylismy po chyba 6 wygranych z rzedu.