omega napisał(a):

Adamkiem ( 23- letnim ) chcesz mistrzostwo polski zdobyć ? czy może w pucharach walczyć?
Możemy szukać po 3 czy 4 ligach, grać samymi Polakami, ale co się będzie działo na forum jak spadniemy ?
!
|
do Widzewa trafia wielu młodych i utalentowanych zawodników z niższych lig i spokojnie ograli mistrza i vice-mistrza.Chciałbym aby Probierz odważniej stawiał na młodych Polaków,Można dywagowac czy gorzej od Fredzia zagrałby Żemło