Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1887
Stary 26.08.2012, 20:59
omega napisał(a):Wyświetl post
Adamkiem ( 23- letnim ) chcesz mistrzostwo polski zdobyć ? czy może w pucharach walczyć?

Możemy szukać po 3 czy 4 ligach, grać samymi Polakami, ale co się będzie działo na forum jak spadniemy ?
!
do Widzewa trafia wielu młodych i utalentowanych zawodników z niższych lig i spokojnie ograli mistrza i vice-mistrza.Chciałbym aby Probierz odważniej stawiał na młodych Polaków,Można dywagowac czy gorzej od Fredzia zagrałby Żemło
Ostatnio edytowane przez AYALA : 26.08.2012 o godz. 21:03.
Odpowiedz cytując