Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1885
Stary 26.08.2012, 20:44
omega napisał(a):Wyświetl post
Adamkiem ( 23- letnim ) chcesz mistrzostwo polski zdobyć ? czy może w pucharach walczyć?

Możemy szukać po 3 czy 4 ligach, grać samymi Polakami, ale co się będzie działo na forum jak spadniemy ?

Młody diament ma w Wiśle szanse się przebić ( Paweł Brożek, Małecki), solidny gracz ligowy nie ma szans najmniejszych ( Kwiek, Mączyński) taka specyfika klubu walczącego stale o mistrzostwo!
A gdzie ja napisałem że chce Adamka do Wisły? Pokazuje przykład.Zresztą on więcej robił zamieszania niż Kjoto razem z Gieńkiem
Odpowiedz cytując