Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 26.08.2012, 19:48
Fredziu kolejny mecz bez rewelacji, możecie mówić że to przez brak okresu przygotowawczego. Ale moim zdaniem to kolejny średniak.
Odpowiedz cytując