Temat
:
[ 2 kolejka] Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków, sobota 25 sierpnia 2012 13:30
Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
Od: 07.2012
Offline
#
173
26.08.2012, 19:48
Fredziu kolejny mecz bez rewelacji, możecie mówić że to przez brak okresu przygotowawczego. Ale moim zdaniem to kolejny średniak.
Pele_94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele_94
Znajdź inne posty napisane przez Pele_94