Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.08.2012, 19:30
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Piekny Robert obecnie zajmuje ze swoim FC Groningen trzecie miejsce...od końca w holenderskiej Eredivise - z dwiema porażkami i remisem (bilans bramkowy 3:8). O ile porażki z potentatami - Twente i PSV (odpowiednio 1:4 i 1:3) ujmy mu nie przynoszą, to remis na własnym boisku z Willem II sukcesem na pewno nie jest. Przed sezonem działacze jako cel postawili mu grę o europejskie puchary. Taki o to czarodziej z tego MustCan'ta
Maaskant jest ze swoją drużyną od kilku tygodni. Probierz juz pół roku

Maaskant w Polsce trenował czołową drużynę z reprezentanatmi kilku krajów, w Holandii z całym szacunkiem dostał taki Bełchatów ( z nonamami), a nawet mniej, bo ta drużyna najwyżej była kiedyś na 3 miejsu w lidze.

Kiedy Maaskant przejął Wisłę, już po kilku meczach Wisła grała znacznie lepiej. Probierz przejął Wislę pół roku temu i zmieniły się tylko stałe fragmenty

Jakieś uwagi co porównania Maaskanta i Probierza?
Ostatnio edytowane przez FraMat : 26.08.2012 o godz. 20:04.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując