|
Burliga był tyko rezerwowym lub jak kto mówi zapchajdziurą, jak nie było kogoś posłać na lewą obronę to Burilga ta zagrał, więc nie wiem skąd akurat rezerwowy Ruchu stał się podstawowym Wisły, Jaliens mimo wszystko zagrał dobrze w ofensywie w meczu z GKS, zawodnik który naprawdę ma super dośrodkowania, ostre, idealne na głowe, widać tu holenderską technike, w defensywie jak zawsze dał się ogrywać ale Głowacki też nie był SuperManem w pierwszych dwóch kolejkach.
|