Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 26.08.2012, 19:02
Mi jakoś specjalnie nie podobała się gra Burligi. Może jeszcze w pierwszej połowie ok, no i ładna bramka trzeba przyznać. Ale w drugiej połowie był niewidoczny, od 60 minuty miałem wrażenie, że nie ma już siły. Nawet nie pozorował gry truchtając tylko chodził i całkowicie nie włączał się do akcji, poza tym było widać w tej fazie meczu, że szybkości już mu brakowało.
Odpowiedz cytując