rw88
Cytat:
|
Ilość osób na stadionie we Wrocławiu pokazuje ile warte jest Mistrzostwo Polski bez dobrych występów w europejskich pucharach. Czyli mimo wszystko niewiele - mistrzostwo to tylko pożywka dla niszowych fanatyków fascynujących się rywalizacją na krajowym podwórku, która nie jest ceniona w świecie. Prawda jest taka, że zdecydowana większość jednak oczekuje tego, aby kluby przede wszystkim stawały się konkurencyjne dla rywali spoza Polski, bo i wtedy wartość mistrzostwa krajowego zaczyna mieć jakieś znaczenie.
|
Podpisuje sie pod tym obiema rekami. Dokladnie kuzwa!
Mistrzostwa z pozniejszym euro dupczeniem sa warte tyle co zuzyty papier toaletowy.
paszczak
Cytat:
|
Zobacz choćby na Lecha oni też skompromitowali się na arenie międzynarodowej, a dzieki dobremu wejściu w sezon ludzie znowu odżyli Kolejorzem i frekwencja jest wysoka.
|
Jak grali w fazie grupowej LE to mieli frekwencje na poziomie 40 tys. (nawet z Salzburgiem), takze nie przesadzalbym z ta "wysoka" frekwencja.