Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21992
Stary 26.08.2012, 18:56
rw88

Cytat:
Ilość osób na stadionie we Wrocławiu pokazuje ile warte jest Mistrzostwo Polski bez dobrych występów w europejskich pucharach. Czyli mimo wszystko niewiele - mistrzostwo to tylko pożywka dla niszowych fanatyków fascynujących się rywalizacją na krajowym podwórku, która nie jest ceniona w świecie. Prawda jest taka, że zdecydowana większość jednak oczekuje tego, aby kluby przede wszystkim stawały się konkurencyjne dla rywali spoza Polski, bo i wtedy wartość mistrzostwa krajowego zaczyna mieć jakieś znaczenie.
Podpisuje sie pod tym obiema rekami. Dokladnie kuzwa!
Mistrzostwa z pozniejszym euro dupczeniem sa warte tyle co zuzyty papier toaletowy.

paszczak
Cytat:
Zobacz choćby na Lecha oni też skompromitowali się na arenie międzynarodowej, a dzieki dobremu wejściu w sezon ludzie znowu odżyli Kolejorzem i frekwencja jest wysoka.
Jak grali w fazie grupowej LE to mieli frekwencje na poziomie 40 tys. (nawet z Salzburgiem), takze nie przesadzalbym z ta "wysoka" frekwencja.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 26.08.2012 o godz. 19:00.
Odpowiedz cytując