Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21986
Stary 26.08.2012, 17:59
Jose napisał(a):Wyświetl post
Opinie są różne. Roman Kołtoń tydzien temu w Magazynie Ekstraklasy mówił, że Lech zaliczył udane puchary i, że wpadka z AIK nie może przysłaniać, że Lech przeszedł 2 rundy. Powiedział, że trzeba pochwalić Lecha. A zatem zdaniem Kołtonia Śląsk się skompromitował a Lecha ocenił pozytywnie więc nie można przesądzać i porównywać obu pucharowiczów. Choć z 2 strony tylko Kołtoń był jedynym, który chwalił Amice za tegoroczne puchary. Wszyscy inni dziennikarze mówili, że słabo.
Kołtoń akurat jest wielkim fanem Amiki, zna się i utrzymuje kontakty z właścicielami Lecha wiec jesli sie tylko da to slodzi kuchenkorzowi - w tej kwesti nie zmiania sie nic od lat.
Tez sluchalem tej wypowiedzi i tylko sie usmiechalem - zenujace
Odpowiedz cytując