syryls wczoraj od początku grali Burliga i Czekaj w PP też debiutowało kilku młodych Wiślaków.GKS, Widzew,Zagłebie nie maja nic do stracenia bo grają albo o środek tabeli albo o utrzymanie więc mogą eksperymentować z młodymi.Na pocieszenie Smuda zmienił kierunek z Krakowa na Wrocław