|
Do pracy z naszymi grajkami najlepiej by pasował zagraniczny treneiro, ale taki , co na zachodzie pracował z juniorami. Mógłby niektórych podstaw uczyć typu zagraj, wyjdź, nie stój w miejscu. To chyba najbardziej kuleje, taki wtórny analfabetyzm piłkarski się narodził.
Ostatnio edytowane przez tofik : 26.08.2012 o godz. 19:14.
. .
|