Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21982
Stary 26.08.2012, 17:15
Legia dużo skorzysta na Saganowskim, ponieważ facet po roku spędzonym tam, gdzie był, ma głód prawdziwej piłki i dodaje do tego swoje umiejętności. Dodatkowo, strzelił już kilka bramek ( np. ważną w rewanżu z Ried ) i zamknął usta krytykom. Lech jak Lech, swoje gra, wychodzi po wpadce z AIK, kibice mają dla ich piłkarzy kredyt zaufania i mają korzystną atmosferę. W Śląsku, moim zdaniem, jak odejdzie Oro, to wszystko się zmieni jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżczki. Nawet frekwencja.



Odpowiedz cytując