Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1872
Stary 26.08.2012, 17:12
Oglądałem teraz mecz Loko - Dinamo(Petrescu), w zespole Dinama chłopaki zapieprzają aż miło. Jak stracą od razu 2-3 piłkarzy stara się odebrać, taką taktykę powinien wpoić piłkarzom Probierz.
Prawie w każdym zespole trener nie boi się wpuścić nastolatka, przykład Stępiński w Widzewie, Legia(tu jest akurat dużo przykładów), Wroński w GKS itd w Zagłębiu, Lechu. A u nas Probierz boi się wpuścić Szewczyka przy stanie 1:1 bo dla niego może zawalić mecz, Kirm już się nie nauczy a młody owszem. Probierz musi zacząć na nich stawiać, bo jakiś w końcu musi wypalić, tylko że jak zagra jak Brud, później drugi, trzeci, to wywalić od razu, no chyba że ma mniej niż 19 lat.
Ostatnio edytowane przez syryls : 26.08.2012 o godz. 17:31.
Odpowiedz cytując