|
Z przykrością muszę stwierdzić, że Śląsk gra straszną padakę. Nie jedna drużyna grając z przewagą dwóch zawodników strzeliłaby jeszcze co najmniej 2 gole.
Zmiany Lenczyka to kolejna tragedia. Mieć przewagę dwóch zawodników i nie wprowadzić drugiego napastnika, tylko zdjąć Voskampa zastąpić go ofensywnym pomocnikiem... parodia.
Lenczyk musi już chyba o emeryturze pomyśleć.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
|