Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18877
Stary 26.08.2012, 15:47
Szpen napisał(a):Wyświetl post
kłaniam sie w pas i pozdrawiam
A tu mamy wspaniały przykład nieczęsto już obecnie spotykanego "sarkazmu fornalskiego" rodem z czworaków południowego Mazowsza.
Ale zostawiając już lumpenplatformerski folkor w wersji szpendales warto przeczytać co ma do powiedzenie na temat afery z IPN P Gociek:
http://niezalezna.pl/32213-instytucj...ska-niewinnosc
"Sygnał bowiem został nadany – niezależnie od tego, co i gdzie robisz, nie podskakuj, bo załatwimy cię w białych rękawiczkach i to w taki sposób, że nawet nie będziesz miał się do kogo poskarżyć. Inną cechą systemu PO jest bowiem pozostawianie na polu bitwy ciał ofiar przemienionych w bezwolne zombie. Tak stało się z CBA, tak stało się z TVP – niby nadal istnieją, niby wszystko jest po staremu. Niby pierwsi kontrolują, a drudzy zabawiają i informują, ale wszyscy wiedzą, że nikt tu swoim krzywdy nie zrobi. Tak może stać się z IPN-em: ubezwłasnowolnionym, sparaliżowanym, przeczołganym. W końcu całe państwo Platformy to rodzaj atrapy. Dlaczego więc IPN miałby być wyjątkiem?"
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 26.08.2012 o godz. 22:54.