Co tu dużo mówić - Śląsk dostał w prezencie 3 pkt, oczywiście wolę to niż męczarnie o remis. Pierwsze pół godziny to straszne męczarnie i Korona pokazała w jakim miejscu jest wrocławski zespół. Pal licho brak Mili, Pawelca. Śląsk fatalnie jest przygotowany i w kolejnych meczach będzie ciężko.
To choć dzisiaj może ku pokrzepieniu serc jeszcze jakieś bramki strzelą
