Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
noff
Junior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21975
Stary 26.08.2012, 14:34
Co tu dużo mówić - Śląsk dostał w prezencie 3 pkt, oczywiście wolę to niż męczarnie o remis. Pierwsze pół godziny to straszne męczarnie i Korona pokazała w jakim miejscu jest wrocławski zespół. Pal licho brak Mili, Pawelca. Śląsk fatalnie jest przygotowany i w kolejnych meczach będzie ciężko.
To choć dzisiaj może ku pokrzepieniu serc jeszcze jakieś bramki strzelą
Odpowiedz cytując