|
Ilość osób na stadionie we Wrocławiu pokazuje ile warte jest Mistrzostwo Polski bez dobrych występów w europejskich pucharach. Czyli mimo wszystko niewiele - mistrzostwo to tylko pożywka dla niszowych fanatyków fascynujących się rywalizacją na krajowym podwórku, która nie jest ceniona w świecie. Prawda jest taka, że zdecydowana większość jednak oczekuje tego, aby kluby przede wszystkim stawały się konkurencyjne dla rywali spoza Polski, bo i wtedy wartość mistrzostwa krajowego zaczyna mieć jakieś znaczenie.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 26.08.2012 o godz. 13:45.
|