Drozd napisał(a):

|
Jak na naszą ligę skład mamy BARDZO MOCNY.
|
Wierutna bzdura.
Pareiko (35)-Frederiksen (30)-Głowa (33)-Czekaj (20)-Burliga (24)-Quioto (21)-Sobol (35)-Garguła (31)-Melikson (27)-Iliev (32)-Genkov (28)
Skład z ostatniego meczu. Ponad połowa drużyny ma ponad 30-stke i najlepsze lata za sobą. Czyli ponad połowa drużyny jest na tendencji spadkowej. Mocno spadkowej. Ktoś powie Milan też był stary jak zdobywał sukcesy, z tym że tam zawodnicy byli starsi, ale z równą formą od wielu lat. Z naszej szóstki każdy gra ZDECYDOWANIE gorzej niż dwa-trzy lata temu.
Dodatkowo ci trzej młodzi najbliżej składu: Quioto dopiera na oczy widzi poważną piłkę, Burliga był rezerwowy w Ruchu i go POGONIONO, Czekaj miałby problem w ponad połowie drużyn załapać się do pierwszego składu.
Nasz środek pomocy Garguła-Sobol/Wilk jest zdecydowanie gorszy niż środek chociażby Jagielloni czy Górnika. Serio, jestem przekonany, że Garguła jakby go wywalili z Wisły miałby problem by się zaczepić w Ekstraklasie.