|
Tu nie chodzi o to czy probierz jest winien czy nie, fakty są takie że jak nie bedzie wyników to on poleci pierwszy a nie Bednarz czy inni członkowie zaządu którzy w mojej ocenie są bardziej winni sytuacji kadrowej w klubie od trenera
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|