Gwiaździsty nie zgodzę się

Chciałbym mieć podobne zdanie do Twojego ( wiadomo czemu ) ale myślę że zdjęcie presji tego buraka J.W tak ich rozpędzi, że będą trzymać się czuba tabeli do końca rundy i wiele wyjaśni okienko transferowe. Jeśli nie pozbędą się Wszołka i Dwalishwiliego a wzmocnią się kimś jeszcze to może być ciekawie...dla nich.
Zobaczymy jak pokażą się w meczu z Wami. Jeśli zagrają podobnie jak z Lechem.... to znaczy że tendencja może być stała, może ale nie musi.
Za wczesnie na długoterminowe prognozy ale już widać kto lepiej wszedł w sezon. Problem w tym że u Nas co roku ktoś dobrze w sezon wchodzi a później wszystko się rozsypuje.