Witam ! Pomóżcie Wiślaczce w pracy magisterskiej i rozwiążcie ankietę o marketingu naszego klubu: z góry Dzięki!
ps. tam gdzie sa pytania otwarte i nie chce sie Wam wypelniac bądz nie macie pomyslu to wpiszcie kropke,przecinek (cokolwiek) zeby przejsc dalej i wypelnic cala 
http://moje-ankiety.pl/respond-30279.html
Ostatnio edytowane przez tommasi : 26.08.2012 o godz. 10:11.
|