Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1858
Stary 26.08.2012, 09:02
Cytat:
Szkoda Małego... w dobrej formie fizycznej i psychicznej to był nasz jeszcze jeden (trzeci) kreatywny grajek. Te paręset tys. euro za Małego nie dało nam nic/prawie nic.
Trzeci to liczysz tak bardzo optymistycznie bo jak widziałem wczoraj co robił Iliev to się zastanawiam czy on da nam jeszcze radość w tym sezonie , chłop zawracał takimi łukami, że śmiać mi się chciało, żeby zmienić kierunek biegu musiał wykonać łuk 5 metrów.

Małecki to był taki piłkarz, który mógł zrobić statystykę czyli mieć z 10 goli i z 10 asyst w sezonie( zakładając że byłby to ten Małecki w wersji podającej i nie tak napakowany emocjami).
Za niego oczywiście nie przyszedł nikt.

Być może za wcześnie oceniam Frederiksena jednak Dudu Pariba w takich sytuacjach jak on miał to rzucał piłki dopieszczone albo przynajmniej odrobinie niedokładnie, a nie bardzo nie dokładne. To też był piłkarz który mógł zrobić statystykę.

Wreszcie nawet nikt w klubie nie zainteresował się Pazdanem, który pasował do Bednarzowej koncepcji bycia Wiślakiem i przy okazji grania w piłkę. Jak widziałem jakie podania on rzucał w ostatnim meczu i jak wchodził w drugą linie jako stoper to żal się robi, że kogoś takiego pominęli. Rzadko się u nas zdarza, że zaowdonicy z numerami 10 potrafią u nas grać w piłkę... a tutaj mamy do czynienia z defensywy pomocnikiem/stoperem który ma o tym trochę pojęcia.

Większość zawodników z naszej kadry nie ma żadnej przyszłości. Nie gramy słabo od wczorajszego meczu bo źle to wyglądało już w meczu z Piastem, Lubońskim i Belchatowem.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 26.08.2012 o godz. 09:39.
Odpowiedz cytując