Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1857
Stary 26.08.2012, 08:46
arti napisał(a):Wyświetl post
Wątpię w to bo przecież Łysy pozyskując LO uroczyście zamknął skład.
Poza tym przypominasz sobie jakiś transfer pewniak Bednarza? Nawet Marcelo potrzebował chwilę na wejście do 11.
Szkoda Małego... w dobrej formie fizycznej i psychicznej to był nasz jeszcze jeden (trzeci) kreatywny grajek. Te paręset tys. euro za Małego nie dało nam nic/prawie nic.
Jak to już ktoś zauważył, lepszy lew na czele stada baranów niż baran na czele stada lwów. Jak na naszą ligę skład mamy BARDZO MOCNY. Tylko potencjał się strasznie marnuje. Jedyni widoczni to Meleks i Iliev bo jeden jest szybki i się nie boi, a drugi dobry technicznie i potrafi się zastawić. Dlatego potrafią zrobić z piką coś pożytecznego w pojedynkę. Reszta myśli tylko o tym jak sie piłki jak najszybciej pozbyć żeby nie zrobić straty, więc walą o przodu na wolne pole i tak wygląda cała nasza gra. Jak nas podłapie lepsza drużyna to nie wyjdziemy z połówki przez cały mecz. Potrzebny jest TRENER który wie o co w piłce chodzi. Dlaczego nie gra Boguski? Gość który prze kontuzją był w Wiśle najlepszy? Tylko oldboj.

Powtarzam jak na ligę mamy potencjał, tylko bez trenera nic z tego nie będzie. Może wygramy jakiś mecz, ale nawet wtedy będzie to tylko i wyłącznie przypadek, tak jak z GKS.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując