Temat
:
[ 2 kolejka] Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków, sobota 25 sierpnia 2012 13:30
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
Od: 10.2011
Offline
#
159
26.08.2012, 08:30
Szkoda Meliksona po tym meczu, jedyny który coś potrafią, jeśli teraz nie odejdzie to już nigdy nie pogra na wysokim poziomie. Z drugiej strony kiedy jego nie będzie to się można pożegnać z MP a nawet z Europejskimi Pucharami.
syryls
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do syryls
Znajdź inne posty napisane przez syryls