Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 26.08.2012, 08:30
Szkoda Meliksona po tym meczu, jedyny który coś potrafią, jeśli teraz nie odejdzie to już nigdy nie pogra na wysokim poziomie. Z drugiej strony kiedy jego nie będzie to się można pożegnać z MP a nawet z Europejskimi Pucharami.
Odpowiedz cytując