|
Tylko nie wiem czy jak zarząd wywrze presje na Probierzu to może być tylko gorzej. Mam nadzieje że z Polonią się przełamią i zagrają na 0 z tyłu + własny gol. Pora wprowadzić dosyć konkretne zmiany w zespole, jeśli Probierz nie zaryzykuje to się może żegnać z posadą.
|