Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 26.08.2012, 08:14
KOALIK . to nie do końca tak , ci własnie piłkarze zarabiali w LE .Po takim meczu budzą się demony i tak powiano być , jeśli prawdą jest ze dochód Wisły za poprzedni sezon to 55 milionów PO CO WIĘC WEZWANO GRABARZA Z WARSZAWY .Jeszcze jedno większości pisze środek tabeli ,ja myślę że to by był niezły wynik na koniec sezonu ,ale to ze został MELIKSON TO TYLKO ODROCZENIE WYROKU .
Odpowiedz cytując