Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
2042
25.08.2012, 23:56
Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Wisła Kraków - 25.08.2012
624 x 352 | 16:9 | XviD | DVBRip | ~2500 kbps | Nagranie:
|
Komentarz PL
1-0 Demjan
Kod:
MediaFire.com
http://adf.ly/CDjuj
1-1 Burliga
Kod:
MediaFire.com
http://adf.ly/CDjBg
dwdx1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dwdx1906
Znajdź inne posty napisane przez dwdx1906