Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1846
Stary 25.08.2012, 23:25
Zobaczymy co z tych "analiz" Probierza wyjdzie...

Już w najbliższy piątek mecz o 6 pkt dla naszego trenera, a Polonia o ironio gra lepiej nie ktokolwiek się spodziewał. Jak wtopi (nie wygra) to niewykluczone, że nasz Guardiola nie będzie miał już okazji więcej analizować naszej kopaniny.
Odpowiedz cytując