|
Zobaczymy co z tych "analiz" Probierza wyjdzie...
Już w najbliższy piątek mecz o 6 pkt dla naszego trenera, a Polonia o ironio gra lepiej nie ktokolwiek się spodziewał. Jak wtopi (nie wygra) to niewykluczone, że nasz Guardiola nie będzie miał już okazji więcej analizować naszej kopaniny.
|