Wojtas napisał(a):

haha
to ja z nudow kawalek meczu sasiadki -ze Stomilem,i niektore akcje Olszytnian zwlaszcza krotkie wymiany i do przodku pilka,naprawde dobre.Potem przypomnialem sobie jak wygladaly akcje WIsly dzis w Bielsku i przeszedl mnie jakis taki zimny dreszcz.To przez to ze wyciagnalem wnioski,i nie sa dla nas one optymistyczne.
|
Nie no, summa summarum te 35-40 pkt w sezonie uciułamy, znaczy na to liczę. Choć i tak zaraz pewnie jakiś sado-masochista, statystyk i szarlatan w jednym wyskoczy, że jest spoko, bo po 1.kolejce byliśmy na tym 5.miejscu de facto i teraz jest spora szansa, że mimo remisu te miejsce utrzymamy, a może nawet, wow, awansujemy na miejsce 4.

