Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 25.08.2012, 21:47
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
FraMat:
A ZA CO KIBIC Wisły a za niego się uwarzam ma szanować Cupiała za ten dług mityczne 100 milionów . Kiedyś napisałeś mi ze to taki mityczny wujek co kupił ci mieszkanie i dał prace , może to TY DOSTAŁEŚ TO WSZYSTKO od CUPIAŁA prawda jest okrutna jesteśmy sportowo i organizacyjnie na dnie , może okazać się ze za rok będziesz moderował stronę pierwszoligowca z długiem 100.000.000.za parę mistrzostw i jeden dobry sezon w europie .A NA SZACUNEK TRZEBA ZAPRACOWAĆ .
Weź długi rozpęd i pierdyknij w ściane to Ci może przejdzie.
Odpowiedz cytując