prezes85 napisał(a):

nie masz człowieku o niczym pojęcia o pitolisz
wiesz czemu jest taki wynik a nie inny?
przez obronę. nie mamy obrońców
to że Pareiko, Głowacki i Burliga coś grają to za mało o dwóch.
|
ech ta eroCupialowe pokolenie Wislakow ....... nic nie zrozumiales synku - wiec moja edukacja w Twoim przypadu nie ma sensu ...