Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1842
Stary 25.08.2012, 21:19
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
nie masz człowieku o niczym pojęcia o pitolisz
wiesz czemu jest taki wynik a nie inny?
przez obronę. nie mamy obrońców
to że Pareiko, Głowacki i Burliga coś grają to za mało o dwóch.

ech ta eroCupialowe pokolenie Wislakow ....... nic nie zrozumiales synku - wiec moja edukacja w Twoim przypadu nie ma sensu ...
Odpowiedz cytując