Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 25.08.2012, 21:10
Z obecnej Wisly chleba nie bedzie. Znaczy; do pucharow pewnie wejdziemy, ale... w pucharach bedzie drugi Karabach.

W klubie nie ma wizji, pomyslu, checi.... no nie ma nic. Przykro to mowic, ale Legia i Lech nam sportowo i organizacyjnie uciekaja.

A sama druzyna nie dosc ze slaba, to jeszcze stara, czyli bez zadnych perspektyw do ogarniecia. Nie widze zadnych perspektyw na poprawe. Zadnych. B.Cupial po 15 latach juz sie nie zmieni...
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 25.08.2012 o godz. 21:12.
Odpowiedz cytując