Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 25.08.2012, 19:19
Niektórym z Was to chyba źle posłużyło 3 miesiące przerwy między rozgrywkami - zapomnieliście jak wyglądała nasza gra w tamtym sezonie ? Dokładnie tak samo,a przecież skład nie został wzmocniony więc nie rozumiem skąd ten lament tutaj ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując