Temat
:
[ 2 kolejka] Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków, sobota 25 sierpnia 2012 13:30
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline
#
10
25.08.2012, 19:19
Niektórym z Was to chyba źle posłużyło 3 miesiące przerwy między rozgrywkami - zapomnieliście jak wyglądała nasza gra w tamtym sezonie ? Dokładnie tak samo,a przecież skład nie został wzmocniony więc nie rozumiem skąd ten lament tutaj ?
Puchar jest na5z!
dynek.pl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dynek.pl
Znajdź inne posty napisane przez dynek.pl