Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 25.08.2012, 18:59
NIE no panowie w Wiśle nic się nie zmieni jak jej właścicielem będzie CUPIAŁ czym wcześniej ten (...) ZOSTAWI WISŁĘ W SPOKOJU TYM LEPIEJ

edit by FraMat:
szanuj właściciela klubu swego, możesz mieć gorszego
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.08.2012 o godz. 20:44.
Odpowiedz cytując