|
NIE no panowie w Wiśle nic się nie zmieni jak jej właścicielem będzie CUPIAŁ czym wcześniej ten (...) ZOSTAWI WISŁĘ W SPOKOJU TYM LEPIEJ
edit by FraMat:
szanuj właściciela klubu swego, możesz mieć gorszego
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.08.2012 o godz. 20:44.
|