Fajny i ciekawy mecz w Wa-wie ..... nie chodzi mi o umiejetnosci strikte pilkarskie bo takich nikt w polskiej pilce nie ma ale dlaczego fajny ?/ bo byla walka, ambicja, gryzienie trawy, DYNAMIKA, pomysla na gre ( jakikolwiek ale byl ) i wola zwyciestwa ....nie tak jak w przypadku przeplacanych gwiazdorow z Biala Gwiazda na piersi prowadzonych przez dwoch z dupy wzietych fachowcow w postaci Lysego Weza Bednarza i cwaniaczka Probierza ktory neguje i cwaniakuje w kazdym wywiadzie z jakimkolwiek dziennikarzem jakby wszystkie rozumy pozjadal ....... do czego pije

? pamietacie te Wasze huurra zachwyty tydzien temu nad tym murzynem i tym drugim krzywo obcietym Bohunem z Amiki


na tle beznadziejnego Ruchu niektorzy juz robili z nich nowe gwiazdy ligi a dzis ?/ no coz - tydzien minal i tak naprawde dzis ta dwojka asiorow nawet nie piernela w tym meczu ... pisze to wszystkich dzieciakow ktorzy po jednym meczu robia z niektorych kopaczy naszej smiesznej ligi mega gwiazdy ....fakt ze Amika dzis wygrala psim smedem ....ale to jednak nie taki tytan jak tydzien temu zachwycala sie nim polowa nastoletniej i dziennikarskiej polski